You are currently viewing Siła Regeneracji w Las Joga sobota 2 grudnia 2023

Siła Regeneracji w Las Joga sobota 2 grudnia 2023

Witam Was serdecznie po przerwie na samorozwój w Indiach i Nepalu. Podczas mojej podróży przerobiłem porządnie mój program i naniosłem wiele zmian do sekwencji. Dodałem to, czego nauczyłem się na innych lekcjach i zmieniałem to, co odkrywałem w osobistej praktyce. Miałem na to czas. Zobacz moją nową stronę www.fruityyogi.com. Znajdziesz tam filmy z innych warsztatów.

Zapraszam na warsztat Siła Regeneracji w Las Joga w Zalesiu Górnym, w sobotę 02.12 od 9.00 do 13.00

Siła Regeneracji:

Nowy bardzo ciekawy i przyjemny warsztat powstały z rozwinięcia mojej standardowej sesji regeneracyjno-uzupełniającej. Nazwałem ją również uzupełniającą, ponieważ sekwencje zawierają pozycje niespotykane w innych lekcjach mojego programu. Jest w niej wiele rzadko używanych klasycznych wersji pozycji, oraz autorskie połączenia asan. Zaczyna się ćwiczeniami zupełnie z poza jogi. Wiele z tych ćwiczeń i asan wyjątkowo mocno wpływają na pobudzenie pracy narządów wewnętrznych. Jak sama nazwa wskazuje, będzie też trochę siły. Dodatkowe ćwiczenia siłowe do pozycji odwróconych, balansów, czy nawet ashtangowych przeskoków. Poznamy system interwałowy do wzmacniania struktury ciała.

Następnie w drugiej części bardzo ciekawe pozycje parterowe, na siedząco, na leżąco, z klockami, paskami. Głównie mix skłonów, skrętów i obu rotacji bioder, ale również innych zakresów.

W tej serii zawsze pracujemy inaczej niż w innych moich lekcjach. Jest dużo wolniej, spokojniej, dłużej w prostszych pozycjach. Bardziej skupiamy się na używaniu wszystkich bandh podczas pracy w asanach, ale nie używamy tutaj innych bardziej skomplikowanych metod napinania i rozluźniania różnych mięśni.

Zakończymy ciekawym mixem pranajam, kryj kundalini i cwiczeń taoistycznych, oraz medytacją balansującą wszystkie ośrodki energii.

Warsztat bardzo atrakcyjny dla każdego, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych uczniów oraz nauczycieli, ze względu na to, że tempo będzie przystępne dla każdego, ale różnorodność i oryginalność pozycji będzie niezwykła. Pod koniec przewidziane wyzwania dla chętnych.

Kameralna atmosfera, tylko 12 miejsc.

Koszt to 250 PLN.

W dniu warsztatów cena wzrośnie do 300PLN

ZAPISY OBOWIĄZKOWE na stronie www.lasjoga.pl