You are currently viewing Najpierw przyjemność

Najpierw przyjemność

Droga Kobieto!

Zapraszam Cię na kolejne wakacyjne warsztaty o… przyjemności oczywiście!

Będzie czule, zmysłowo i bezpiecznie.

W kręgu dorosłych kobiet.

„Najpierw PRZYJEMNOŚĆ…” – to drugie spotkanie na żywo w cudownej przestrzeni Las Joga. Ponownie spotkamy się w kręgu, by zanurkować głębiej w nasze pragnienia o przyjemności i stworzymy przestrzeń do ucieleśniania jej. 

Zatem raz jeszcze pytam Cię Kochana…

Czy tęsknisz za przyjemnością? Głęboką, zmysłową i łatwo dostępną?

Czy marzysz o tym, by przyjemność w końcu była na pierwszym miejscu?

Czy chcesz pogłębić kontakt ze swoim ciałem, by czuć… bardziej i mocniej!?

Czy wciąż trudno Ci się zatrzymać i zadbać o to, żeby było Ci dobrze?

Czy brakuje Ci pomysłów jak zaprosić więcej przyjemności do Twojego życia?

Czy chcesz pogłębić zmysłowy kontakt ze sobą, by łatwiej było Ci zgłębiać przyjemność z innymi?

Czy trudno Ci rozpoznać co sprawia Ci przyjemność, wyrażać i komunikować to światu?

Czy tak naprawdę wiesz gdzie jest Twoja przyjemność? Jak do niej dotrzeć, jak do niej wracać, jak ją powiększać? Jak sprawić, by stała się Twoja, na zawsze?

Zapraszam Cię w niezwykłą, pełną wrażeń podróż. W głąb swojego umysłu, ciała, emocji i w głąb swojej duszy. Tam, gdzie możesz odkryć kim jesteś jako istota czująca i czego potrzebujesz, by poczuć życie w pełni.

Spotkajmy się 10 sierpnia (w środę) o godzinie 18:00 w kameralnej przestrzeni Las Joga w Zalesiu Górnym pod Warszawą, by w kręgu kobiet celebrować przyjemność, uczyć się siebie i od siebie.

Spotkanie będzie miało formę warsztatów, podczas których podzielę się z Tobą kilkoma przyjemnymi, ale pełnymi mocy praktykami, dzięki którym możesz lepiej poznać siebie, swoje potrzeby, zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem, zajrzeć w siebie i odkryć gdzie jest Twoja przyjemność i jak zaprosić ją do swojego życia na dłużej.

W trzygodzinnym programie:

– kręg otwierający

– medytacja prowadzona

– wstęp do pracy z przekonaniami

– łagodna praca z ciałem i zmysłami (praca własna, bez nagości)

– ceremonia pożegnania z…

Wszystko to, czego doświadczysz i nauczysz się na warsztatach, możesz zabrać do swojego życia, do swojej przestrzeni domowej i praktykować solo, z przyjaciółmi lub z ukochanym / ukochaną.

Kiedy: 10 sierpnia 2022 r.

Godziny: 18:00-21:00

Koszt: 200 zł

Gdzie: Las Joga, ul. Rydzów 10, Zalesie Górne

Ilość miejsc: 10-12

Zapisy / szczegóły: Las Joga lub sylwia.m.kepa@gmail.com / 792 242 244

 

Aby zarezerwować miejsce należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł. Zwrot zaliczki możliwy w przypadku rezygnacji do dnia 8 sierpnia.

Co ze sobą zabrać: wygodny przyjemny strój, matę / koc – jeśli lubisz mieć swoje własne.

Kilka słów o mnie:

Nazywam się Sylwia Kępa. Lubię mówić o sobie Silva i Ty też możesz się tak do mnie zwracać, jeśli to poczujesz. Zajmuję się edukacją seksualną, praktykuję i promuję sekspozytywność, od lat zgłębiam tajniki przyjemności w kręgach kobiet. Jestem pedagożką towarzyszącą dzieciom w ich rozwoju psychoseksualnym, absolwentką seksuologii praktycznej na SWPS, uczestniczką treningu dla kobiet trzymających kręgi w obszarze seksualności w Sex & Love School i uczennicą Karo Akabal, w której teamie miałam przyjemność rozwijać się ostatnie lata, towarzysząc kobietom w odkrywaniu i realizowaniu ich głębokich pragnień. Kilka lat temu sama odzyskałam czucie, przyjemność, orgazm i od tego czasu spełniam się jako kobieta i… kochanka. Razem z mężem uczymy się żyć razem czułe i namiętnie. W wolnych chwilach tworzymy miłosne amulety – znajdziesz nas na fb i instagramie jako Same Przyjemności.