You are currently viewing Fullmoove – Warszaty w Las Joga

Fullmoove – Warszaty w Las Joga

Fullmoove – to ruch, intencja i żywy dźwięk. Praktyka jogi z miękkością, która ma na celu wyzwolić w Tobie intuicyjny ruch i utrzymać Cię w przepływie. Medytacja w ruchu wypełniona muzyką. Ten projekt to pomysł na połączenie delikatnej praktyki jogi z muzyką wykonywaną na żywo. Praktyka jogi z dłuższą medytacją dająca możliwość łatwiejszego wglądu w siebie. Będziemy w przepływie, prowadzeni przez wibracje dźwięku- a więc ruch w przestrzeni, która będzie uruchamiać nas fizycznie i niefizycznie.

Prowadzący:

Liliana Celmer – joginka i masażystka, staram się dotrzeć do innych poprzez energię ruchu, oddechu i dotyk. Więcej na stronie czas.najoge.pl.

Michał Ożarowski – zawodowo zajmuje się realizacją dźwięków w zakresie postprodukcji. Michał używa dźwięku tak, aby stworzyć przestrzeń do autoregeneracji każdego z odbiorców, na poziomie ciała fizycznego, mentalnego oraz ducha. Komponuje muzykę relaksacyjną. Jest certyfikowanym masażystą misami dźwiękowymi wg metody P. Hessa. Od 2016 roku pracuje aktywnie z dźwiękiem jako medium profilaktyki zdrowotnej.

Pierwsza edycja Fullmoove odbyła się 7.11.2022 i było to bardzo głębokie doświadczenie ruchu i żywego dźwięku, które poruszyło ciało, zmysły i emocje uczestników.

Zapraszamy do Las Joga w co drugi poniedziałek w godzinach 20:00- 21:45. Zapisy przez grafik Las Joga lub telefonicznie: Katarzyna Borowska tel. 608 689 500.

To jak rozwinie się nasz projekt zależy od ludzi, energii grupy, od tego co poczujemy i gdzie zaprowadzi nas intuicja.

Do zobaczenia w pięknej przestrzeni Fullmoove.