You are currently viewing Warsztat: Joga a stres z Magdaleną Grocholską

Warsztat: Joga a stres z Magdaleną Grocholską

Poświąteczny reset z Joga Nidrą.

Zapraszamy serdecznie do zapisów na poświąteczny warsztat Joga Nidry poprowadzony przez doświadczoną nauczycielkę Magdalenę Grocholską, która na co dzień uczy i mieszka we Wrocławiu.
Temat przewodni spotkania to joga a stres.

Zarys zajęć:
Pranajama
Joga Nidra (jako technika relaksacji)
Somayog- słuchanie własnego ciała

Data:
27 grudnia, poniedziałek, godzina 18:00- 20:00

Miejsce:
Las Joga ul. Rydzów 10, 05-540 Zalesie Górne
Czas trwania: 2h
Inwestycja: 80 zł
Ilość miejsc: 8

Aby mieć gwarancję miejsca prosimy o wpłatę zaliczki w kwocie 40 zł na numer konta:
Las Joga mBank
68 1140 2004 0000 3302 8195 9271
Wcześniej potwierdzając telefonicznie czy jest wolne miejsce na numer 608-689-500

O metodzie:
Joga nidra należy do piątego stopnia z ośmiostopniowej ścieżki jogi Pratyahara – sztuka wyłączania percepcji, w ujęciu potocznym jest to relaksacja- sposób do uzyskania stanu rozluźnienia i odprężenia.
Somayoga praktyka stworzona z kompilacji hata jogi, techniki Aleksandra, metody Feldenkraisa i innych metod relaksacyjnych, czasem jest tłumaczona jako „joga wiecznej młodości”.

O prowadzącej:
Magda Grocholska
Urodzona we Wrocławiu, studia geologiczne na Wydziale Nauk Przyrodniczych UWr. Uprawia jogę i medytuje od ponad 20 lat. Trenerka technik relaksacyjnych, absolwentka Podyplomowych Studiów Technik Relaksacyjnych oraz Podyplomowych Studiów Psychosomatycznych Praktyk Jogi AWF we Wrocławiu. Dyplom Trenera Somayog uzyskała w 2011. W 2014 roku ukończyła pierwszy stopień treningu Mindfulness.
Wielokrotnie współorganizowała treningowe wyjazdy do indyjskich ośrodków akademickich oraz aszramów jogi dla absolwentów studiów. Przez wiele lat współorganizowała i prowadziła zajęcia dla studentów w Zakładzie Technik Relaksacyjnych AWF Wrocław oraz warsztaty w cyklu „antaranga joga” ukierunkowanych na praktyki jogi psychicznej. Obecnie prowadzi zajęcia w ramach podyplomowych studiów „Psychosomatycznych Praktyk Jogi” przy AWF Wrocław i „Jogi Klasycznej” na Uniwersytecie Wrocławskim. Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Trenerów i Praktyków Relaksacji „Przestrzeń” (strona www: przestrzenrelaksacji.pl) oraz Stowarzyszenia Somayogi. Od kilkunastu lat prowadzi regularne, cykliczne zajęcia oraz obozy relaksacyjno-jogowe. Współautorka kilku skryptów dotyczących praktyki jogi.
Mottem zajęć prowadzonych przez Magdę jest praca, w sposób bezbolesny i łagodny, zgodny z naszymi możliwościami, wykorzystując nasz pełen potencjał, usprawniając nasze ciało i umysł, łagodząc skutki stresu i upływ czasu.