You are currently viewing Cykl grupowych sesji TRE® w Las Joga

Cykl grupowych sesji TRE® w Las Joga

Zapraszam osoby, które na co dzień zmagają się ze stresem i napięciami na kolejny, wieczorny cykl grupowych sesji TRE® (Tension, Stress,Trauma Release Exercises) w Las Joga w Zalesiu Górnym, w niedziele o 19.00.

Pośpiech, intensywność życia, presja na efektywność to często przyczyna stresu, napięć i dyskomfortu. TRE® to metoda polegająca na uruchomieniu w ciele, za pomocą sekwencji prostych ćwiczeń, wibracji neurogenicznych. Wibracje te umożliwiają uwolnienie się od stresu, napięć i zablokowanych emocji. Cykl sesji TRE® pozwala na poznanie metody i łagodne korzystanie z niej poprzez dialog z ciałem i autoregulacje.

Od kilku lat uczę się metody TRE® i towarzyszę osobom, które chcą ją poznać i jej doświadczać. Te spotkania to dla mnie okazje do dzielenia się tym, co mi pomogło nawiązać nowy kontakt z ciałem – kontakt pełniejszy, wyraźniejszy, oparty na czuciu, życzliwości, szacunku do ograniczeń i potrzeb.

TRE® to proces zmiany, to droga do komfortu bycia ze sobą, z innymi osobami, odprężenia, pełnego oddechu…

Korzyści jakie daje TRE®:
* zmniejszenie odczuwania obaw i niepokoju,
* obniżenie poziomu odczuwania stresu
* ustają bóle mięśniowe, bóle pleców,
* zwiększa się poziom energii i odporności
* poprawia się elastyczność emocjonalna
* poprawia się jakość snu
* goją się dawne urazy ciała
* ułatwiają przeżywanie kryzysów, trudnych sytuacji życiowych
* redukują objawy PTSD

Zapraszam na 5 spotkań ( pakiet ):  sesję wprowadzającą (2h, krótkie wprowadzenie, pierwsza sesja, pytania/odpowiedzi ) 15 lub 22 maja ( niedziela, 19.00 – 21.00 ) oraz  4 kolejne sesje ( około 1,5h) 29 maja, 5, 12, 19 czerwca ( niedziele, 19.00 – 20.30 ). Cena pakietu to 300 zł.

Osoby, które najpierw chciałyby tylko zapoznać się z metodą TRE® – zapraszam jednorazowo na spotkanie wprowadzające – koszt uczestnictwa w sesji 15.05 lub 22.05 wynosi 100 zł.

Osoby, które już znają metodę, uczestniczyły w zajęciach wcześniej i chciałyby przypomnieć sobie praktykę w grupie, zapraszam na cykl 4 sesji 29.05 – 19.06 – koszt 4 sesji to 250 zł, lub pojedynczą sesję – koszt 80 zł.

Warunkiem przystąpienia do sesji jest kontakt z prowadzącą oraz wypełnienie ankiety, aby wykluczyć indywidualne przeciwwskazania oraz dokonanie płatności przelewem, co gwarantuje miejsce w grupie.

Przeciwwskazania:
Zaburzenia: ciśnienia i składu krwi, pracy serca (arytmia, rozrusznik, operacje)
Ograniczenia fizyczne i fizjologiczne: złamania kości, nadwyrężenia i skręcenia stawów, stany pooperacyjne, hypo / hiperglikemia, padaczka, ciąża.
Schorzenia psychiatryczne leczone farmakologicznie: psychozy, głęboka depresja, schizofrenia.

TRE® nie jest terapią, może natomiast być jej uzupełnieniem i wsparciem.
Więcej informacji o metodzie na stronie: www.tre-polska.pl

Osoba prowadząca: Małgorzata Englert – certyfikowany provider TRE® , mail: tre.mokotow@gmail.com, telefon: 502 416 262.

Miejsce spotkania: Las Joga, ul, Rydzów 10, Zalesie Górne.

Cykl może zmienić terminy spotkań, jeśli nie zbierze się minimalna ilość uczestników.